Pronájmy

Sokolovna Poříčany nabízí své vnitřní i venkovní prostory k pronájmu.

Sokolovna je vhodná zejména pro pořádání sportovních a zájmových akcí. Dále soutěží, zápasů, zábav, plesů, oslav atd. Objekt sokolovny, přilehlé antukové hřiště a zatravněná plocha se nachází ve velmi hezkém prostředí rozrůstající se vsi Poříčan (vzdálené 6 km od Českého Brodu, 15 km od Nymburka a 16 km od Poděbrad). Sokolovna je situována v samém srdci obce. V obci je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Před východní částí sokolovny je provizorní parkoviště pro desítky osobních automobilů, které se k nám mohou dostat po dálnici D11  exitem 25 (Sadská) nebo po silnici II/330. K sokolovně se lze též dostat autobusem, konkrétně linkami 426 a 429 nebo pěšky z vlakového nádraží (cca 10 minut chůze). Obec Poříčany leží na železniční trati 011 Praha – Kolín, po níž vede linka S1 a na trati 060 Poříčany – Nymburk, po které vede linka S12. Okolí nabízí velké množství sportovního vyžití jak pro malé, tak i velké. Je možné využít mnoho značených cest k pěší turistice i cyklistice.

Vybavení sokolovny

SÁL:

- rozměr sálu 11 m x 18 m

ceník pronájmů sálu:

- komerční využití 300 Kč/hod

- sportovní využití 250 Kč/hod

- akce pro děti 200 Kč/hod

ceník pronájmu všech prostor sokolovny pro kulturní, firemní či jiné soukromé akce:

- 5000 Kč + 1300 Kč za úklid + energie dle spotřeby

ANTUKOVÉ HŘIŠTĚ

ZATRAVNĚNÁ PLOCHA:
- celková výměra cca 6000 m2

ceník pronájmu zatravněné plochy:

- 500 Kč/den + energie

jednorázové komerční akce:

- individuálně

PRONÁJEM NÁBYTKU:

cena pronájmu židle:

- 10 Kč/den

cena pronájmu lavice (třímístná):

- 25 Kč/den

cena pronájmu malého stolu:

- 30 Kč/den

cena pronájmu velkého stolu:

- 50 Kč/den

Právní úprava

Pronájem je uskutečňován dle zákona číslo 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Výsledné rozhodnutí v řízení o žádosti pronájmu

Pronájem musí být řádně schválen vedením Tělesné jednoty Sokola Poříčan. Z tohoto důvodu zasílejte své návrhy, dotazy a požadavky k pronájmu s několikadenním, nejlépe 14denním předstihem.

Kontaktní osobou pro věci pronájmu je: Pavel Kalaš
E-mail: Kalas.Pavel@seznam.cz